Rovac

Uw Rovac team

Reeds sinds 1979 geniet Rovac het vertrouwen in de vastgoedmarkt. Deze ervaring, samen met de vakkennis en een persoonlijke service zorgt voor maatwerk bij de klanten. Of u nu wenst te kopen of verkopen, te huren of verhuren, uw wensen zijn onze drijfveer.

Gino Windels

Zaakvoerder

0475/24.09.95
gino.windels@rovac.be
Enkel op afspraak.

Anne-Laure De Witte

Commercieel medewerker verhuur

0473/21.01.63
al.dewitte@rovac.be
Enkel op afspraak.

Caroline Rousseau

Administratief bediende

051/31.12.45
caroline@rovac.be
Niet aanwezig op donderdag!

Kim Windels

Administratief bediende

051/31.12.45
kim@rovac.be

Camille Van Marcke

Administratief bediende

051/31.12.45
camille@rovac.be

Lisa Vanthuyne

Commercieel medewerker verhuur

0478/74.12.42
lisa@rovac.be
Enkel op afspraak.

Dieter Cnockaert

Commercieel medewerker verkoop

0484/92.44.37
dieter@rovac.be
Enkel op afspraak!
 

[ X ] U gebruikt een verouderde browser. Upgrade nu naar een moderne browser om ten volle gebruik te kunnen maken van alle functies van onze site:
Chrome |  FireFox |  Opera |  Safari |  Internet Explorer